2019 Program


clipart1794549


Сергій Ткачук

Compère / Конферансьє


Арн

Головний організатор, завдяки якому й існує цей фестиваль. Арн родом з Норвегії, але уже кілька років проживає в Луцьку. Починаючи з 1960р грає кантрі. За своє життя написав чимало і своїх кантрі пісень.


19th Journey

Група була створена ще в 2014 році, у школі. В 2016 році вийшов перший кліп від групи Halfband, але з 2018 року вони називаються 19th Journey. Часто виступають на творчих вечорах у Львові. Головний жанр – акустичний рок. 


Rockfellers

Група Rockfellers була створена в 2001 році. Випустила два альбоми своїх авторських пісень. Також грає багато кавер-версій відомих хітів. Група грає в стилях рок, фанк, блюз, кантрі. Багато гастролювала по Україні та закордоном. 


Анатолій Вітинський

Анатолій Вітинський - музикант з міста Луцька, співак, виконує західну рок-музику, іноді пише власні речі.


Олексій Лазарєв, Руслана Моклиця

Творчий дует, грають джазові кавера. Джазова співачка, почали грати напочатку літа, тобіж тільки тільки 3 місяці. Руслана є вокалісткою групи Карлос Бандос, які виступали на джазфесті. Олексій працював з різними музикантами луцька. 


Midnight Colours

Кавер-група, у стилі поп-рок, блюз, хард, рок-н-рол, ліричні баллади. Позитивний драйв та ексклюзивні кавери. Мають великий досвід роботи в клубах та пабах із живим звуком. 


Boomerang

Керівник – відомий український гітарист та майстер музичних інструментів, композитор – Богдан Гембік. Вони виступали в багатьох закладах із власними піснями та власними гітарами.


mail
© Arnfinn Forness 2019-20